Про головні події

Підсумки  4-го Міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Марка дружби»
05.06.2016
Підсумки 4-го Міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Марка дружби»
З нагоди 16-ї річниці діяльності Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра спільно з Міжнародним центром ділового і культурного співробітництва «Український дім», Херсонським навчально-естетичним комплексом «Художня школа» 31 травня презентували підсумки 4-го Міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Марка дружби». У конкурсі взяли участь 2800 учасників з 111 навчальних закладів 89 населених пунктів 15 країн світу, серед яких Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Естонія, Індонезія, Казахстан, Латвія, Литва, Мексика, Об’єднані Арабські Емірати, Росія, Сербія, Словаччина, Угорщина, Україна.
Подробиці →
Міжнародний конкурс малюнку «Марка дружби»
27.05.2016
Міжнародний конкурс малюнку «Марка дружби»
Прес-анонс щодо урочистостей з нагоди фіналу Міжнародного конкурсу малюнку «Марка дружби» в МЦДКС «Український дім».  Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра спільно з Міжнародним центром ділового і культурного співробітництва «Український дім» та Херсонським навчально-естетичним комплексом «Художня школа» проводять підсумкову виставку і урочисту церемонію відзначення переможців Міжнародного конкурсу малюнку «Марка дружби».
Подробиці →
Відкриття картинної галереї «Віра, Надія, Добро»
01.10.2015
Відкриття картинної галереї «Віра, Надія, Добро»
Прес-реліз до заходу Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра з нагоди відкриття картинної галереї «Віра, Надія, Добро». Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра (голова Валентина Довженко) спільно з багаторічним партнером у реалізації благодійних програм та проектів в інтересах дітей ТОВ «Укржитлобудінвест» (інвестор Фарамаз Мамедов ) в день християнського свята Віри, Надії, Любові та Матері їх Софії проводять захід в Ново-софієвській дитячій школі та садочку.
Подробиці →
Прес-реліз:  БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «НАДІЮ І ДОБРО – ДІТЯМ УКРАЇНИ»
23.04.2015
Прес-реліз: БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «НАДІЮ І ДОБРО – ДІТЯМ УКРАЇНИ»
Прес-реліз: БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «НАДІЮ І ДОБРО – ДІТЯМ УКРАЇНИ». Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра, відзначаючи 15-ту річницю своєї діяльності, спільно з Херсонським Навчально-естетичним комплексом «Художня школа» та ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» 23 квітня організував благодійний захід «Надію і Добро – дітям України».
Подробиці →
Надію і добро - дітям України !   15 років разом !
23.04.2015
Надію і добро - дітям України ! 15 років разом !
«Ми різні – в цьому наше багатство ! Ми разом – в цьому наша сила !»
Подробиці →

Сторінка 6 10 з 24
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

На головну...