Програма 10-го ювілейного Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще!»

За станом на 1.05.2011

16-19 липня – заїзд та розміщення учасників в таборах «Янтарний» та «Хрустальний», вечори знайомств, екскурсії «Артеком» та Південним узбережжям Криму, морські прогулянки, спортивні змагання; хобі-клуби, психологічні тренінги

20 липня - Відкриття фестивалю

Час проведення

Захід

Місце проведення

16.30-17.00

Прес-конференція з нагоди відкриття фестивалю.

Виставка «Фестиваль – рік за роком!»

Школа

17.30-18.30

Церемонія урочистого відкриття 10-го ювілейного Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще !»

Фестивальна площа

20.00-20.45

Концертна програма та дискотека з нагоди відкриття фестивалю.

Фестивальна площа

21 липня «WelkоmetoUkraine

8.00-8.30

Урочисте підняття державного прапору

Площі біля таборів

8.30-11.00

Проведення чемпіонату з настільної гри «Ukraine»

Табори

11.00-12.00

Організаційні збори учасників проекту «Планета талантів»

Робота Міжнародного прес-центру

Школа

17.00-18.30

Етноярмарок

Парк «Горний»

20.00-21.30

· Дискотека в українському стилі

· Спортивні ігри, Інтернет-клуб, Хобі-клуб, Кафе дружби

Фестивальна площа

Школа

21.30-21.45

Телещоденник фестивалю

Фестивальна площа

22 липня - Відкриття 2 сесії МГО «Всесвітня Дитяча Ліга Націй»

11.00-12.15

Церемонія відкриття 2 сесії Генасамблеї Міжнародної громадської організації «Всесвітня Дитяча Ліга Націй»

Палац спорту

16.00-17.00

Міжнародний прес-центр

Школа

20.00-21.30

· Дискотека «World- Dance –Mix»

· Спортивні ігри, Інтернет-клуб, Хобі-клуб, Кафе дружби

Фестивальна площа

Школа

21.30-21.45

Телещоденник фестивалю

Фестивальна площа

23 липня - День країн

8.00-8.30

Урочисте підняття державних прапорів

Площі біля таборів

11.30-13.00

Робота секцій Ліги

Робота в загонах, психологічні тренінги

Школа

Табори

Міжнародний прес-центр

Школа

17.00-18.30

Етноярмарок

Парк «Горний»

20.00-21.00

· Програма «Планета талантів», 1 тур

· Ігротека настільних ігор, Інтернет –клуб, Хобі-клуб, Кафе дружби

Фестивальна площа

Школа

21.10-21.45

Танцювально-розважальна програма

Фестивальна площа

24 липня - День країн

8.00-8.30

Урочисте підняття державних прапорів

Площі біля таборів

11.30-13.00

Робота секцій Ліги

Міжнародний прес-центр

Робота в таборах, психологічні тренінги

Школа

Табори

17.00-18.30

Етноярмарок

Парк «Горний»

20.00-21.30

· Дискотека у спортивному стилі

· Спортивні ігри, Інтернет- клуб, Хобі-клуб, Кафе дружби

Фестивальна площа

Школа

25 липня - День країн

8.00-8.30

Урочисте підняття державних прапорів

Площі біля таборів

11.00-13.00

Робота секцій Ліги

Міжнародний прес-центр

Робота в загонах, психологічні тренінги

Школа

Табори

17.00-18.30

Етноярмарок

Парк «Горний»

20.00-21.00

· Програма «Планета талантів», 2 тур

· Ігротека настільних ігор, Інтернет-клуб, Хобі-клуб, Кафе дружби

Фестивальна площа

21.10-21.45

Танцювально-розважальна програма

Фестивальна площа

26 липня - День країн

8.00-8.30

Урочисте підняття державних прапорів

Площі біля таборів

11.00-13.00

Філармонічний концерт

Палац «Суук-Су»

11.30-13.00

Робота секцій Ліги

Міжнародний дитячий прес-центр

Школа

11.30-13.00

Хобі-клуби

Табір «Янтарний»

17.00-18.30

Етноярмарок

Парк «Горний»

20.00-21.30

· Дискотека «Мелодії народів світу»

· Спортивні ігри, Інтернет-клуб, Кафе дружби

Фестивальна площа

Школа

21.30-21.45

Телещоденник фестивалю

Фестивальна площа

27 липня - День країн

8.00-8.30

Урочисте підняття державних прапорів

Площі біля таборів

9.00-11.00

Змагання з геокешингу.

паркові зони

11.30-13.00

Філармонічний концерт

Палац «Суук-Су»

11.30-13.00

Хобі-клуби

Табір «Хрустальний» »

11.30-13.00

Робота секцій Ліги

Міжнародний дитячий прес-центр

Школа

17.00-18.30

Етноярмарок

Парк «Горний»

20.00-21.00

· Програма «Планета талантів», 3 тур

· Ігротека настільних ігор, Інтернет-клуб, Кафе дружби

Фестивальна площа

Школа

21.10-21.45

Танцювально-розважальна програма

28 липня - День країн

8.00-8.30

Урочисте підняття державних прапорів

Площі біля таборів

9.30-11.00

11.30-13.00

Хобі-клуби

Табір «Янтарний» Табір «Хрустальний»

11.00-13.00

Робота над підсумковими документами сесії Ліги

Школа

17.00-18.30

Етноярмарок

Парк «Горний»

20.00-21.30

· Програма «Планета талантів», фінал

· Інтернет-клуб, Кафе дружби

Фестивальна площа

Школа

21.30-21.45

Телещоденник фестивалю

Фестивальна площа

29 липня

11.30-13.00

Екологічна акція

Парк «Горний»

16.00-17.00

Збір лідерів делегацій за підсумками роботи Ліги

Школа

20.30-22.30

Генеральна репетиція святкової вистави

Концертний комплекс табору «Лісовий»»

30 липня - День Миру

17.30-18.00

Підсумкове засідання 2 сесії Генасамблеї МГО «Всесвітня Дитяча Ліга Націй

Палац спорту

18.10-18.40

Продовження засідання за участю почесних гостей

Палац спорту

20.30-22.30

Святкова вистава «Я малюю світ»

Концертний комплекс табору «Лісовий»»

31 липня - День Артеку

8.00-8.30

Урочисте підняття прапору

Площі біля таборів

11.30-13.00

Конкурс газет, малюнків, есе, проектів.

Весели змагання «Книга рекордів Артеку».

Комплекс «Горний»

17.00-18.30

Артеківська Спортландія

Палац Спорту

20.00-21.00

· Артеківська дискотека

· Інтернет-клуб, Хобі-клуб «Артеківський сувенір», Кафе дружби

Фестивальна площа

Школа

1 серпня - Закриття фестивалю

17.30-18.30

Церемонія закриття фестивалю

Фестивальна площа

20.00-21.30

Танцювальна програма

Фестивальна площа

21.30-21.45

Телещоденник фестивалю

Фестивальна площа

2-3 серпня – походи на Аю-Даг, морські прогулянки, екскурсія Південним узбережжям Криму; спортивні та туристичні змагання, рухові ігри, прощальні вогники у загонах, роз’їзд учасників фестивалю.


Загальний режим дня

7.30

Підйом, гімнастика, ранковий туалет

8.30

Сніданок

9.15-11.30

Морські купання

13.00

Обід

14.00-16.00

Відпочинок

16.00

Підвечірок

16.00-17.00

Морські купання

19:30

Вечеря

22:00

Друга вечеря

22:30 -23.00

Відбій

Перейти на Інтернет-сайт Міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще!"